loading
Naši zákazníci nás znají dlouho
a jsou spokojení s tím, co pro ně děláme.
CO UMÍMECO POTŘEBUJETE
mainpic
mainpic

Libor Rambousek
Člen představenstva - výroba
Virgo Advertising tým je pro mne, v dnešní překotné době, profesionální jistotou moderních, velmi dobře uvážených, poctivých designových řešení pro naše poptávky.
Jejich dlouhá praxe a přátelský přístup jsou zárukou toho, že spolupráce je zábavou.

mainpic

Petr Horčic
Retail Director
Se společností VIRGO pracujeme dlouhodobě v rámci marketingu naší prodejní sítě VITALAND ProFitness Store. Velmi si vážím jejich osobního přístupu ke každé zakázce, která je vždy odborně posouzena, projektována a realizována. Jsme rádi, že se při spolupráci můžeme opřít o jistého a stabilního partnera na poli reklamy.

mainpic

Petr Štěpán
superlative.works
S Virgem řešíme specifické aplikace grafického designu a typografie v architektuře. Všechny instalace jsou vyvíjeny na míru vizuálním identitám jednotlivých značek a často jsou spojeny s vývojem originálních technických řešení. Realizace ideálně doplňují celkový designový záměr.

mainpic

Zbyněk Hendrych
majitel
Firma naší velikosti už potřebuje komplexní marketingovou podporu při oslovení svých zákazníků. Virgo Advertising dokáže vždycky správně pochopit naše marketingové potřeby a flexibilně dodat to nejvhodnější řešení.

mainpic

Radek Šnajdr
Ředitel hotelu
Náš hotel je v Mariánských Lázních už více než 10 let. Logo, grafika, orientační systém a vůbec všechny prvky reklamy dodané od mládenců z Virga fungují skvěle a pomáhají nám dodávat naše služby na vysoké úrovni.

mainpic

Ilona Květenská
architektka
Pokud hledáte milé lidi a ještě k tomu profesionály ve svém oboru, trpělivý a kreativní přístup k zadané práci a perfektní výsledek, mohu jen doporučit Virgo, s nimiž spolupracuji již 15 let.
Díky tomu doceňuji neustále nové nápady jak použít stále se vyvíjející technologie, materiály a trendy...
Tady se nespí na vavřínech! :-)

NĚKTEŘÍ Z NašiCH klientŮ

 

Fotogalerie

nahoru
virgoadv © 2024 texty a archiv fotek - DSS. Design Studio Šejdl © Logo, corporate & web design - TD Jakub Zima Technical Design © realizace webu